Gádor Emil: Széchenyi tér

55

Gádor Emil (1911-1998)

Széchenyi tér

Technika: olaj, karton
Méret: 32,5 x 49 cm
j.j.l.: Gádor 1927
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%