59

Geoffrey Armstrong

Tükröződő pillanatok

Technika: olaj, vászon
Méret: 122 x 137 cm
j.b.f.: Geoffrey Amstrong

Kikiáltási ár: 290 000 Ft (806 EUR*, 887 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%