106

Stefanie Ham

Sziklák (1982)

Technika: olaj, vászon
Méret: 162 x 150 cm
j.b.l.: Stefanie Ham ' 82
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%