Genovai ezüst gyógyszeres szelence

2

800-as finomságú ezüst, 44 g, 1 x 6,5 x 4,5 cm, jelzett: Codevilla Genova, ?M mesterjegy
Kikiáltási ár: 12 000 Ft (39 EUR*, 42 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
ezüst