65

German Silver Offering Basket

Technika: 800 fineness silver, colord glass
Méret: bruttó 303 g, 23 x 15 cm
signed: German1888-tól használt fémjel ES mesterjegy, üveg csorba
Kikiáltási ár: 55 000 Ft (177 EUR*, 191 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%