172

Gerzson Pál (1931-2008)

Öt sötét forma

Technika: akril, vászon
Méret: 60 x 100 cm
j.j.l.: Gerzson
j.h.: 81. XII. 11.
Kikiáltási ár: 340 000 Ft (1 093 EUR*, 1 182 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00