153

Nagy Boglárka (1990)

Girl on a Yacht

Technika: olaj, vászon
Méret: 75x100 cm
jelezve hátoldalon: Nagy Boglárka
2016
HUF 450 000 — 520 000
EUR 1 250 — 1 444
USD 1 376 — 1 590

Kikiáltási ár: 320 000 Ft (889 EUR*, 979 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%