Glatz Oszkár: Írásóra (1922)

178

Glatz Oszkár (1872-1958)

Írásóra (1922)

Technika: olaj, vászon
Méret: 66,5 x 53,5 cm
j.b.l.: Glatz 1922
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (2 089 EUR*, 2 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%