165

Görög László (1971)

Triangles II. (2021)

Technika: olaj, farost
Méret: 50 x 70 cm
j.b.l.: Görög L. 21'
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (643 EUR*, 696 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%