18

Bálint Árpád (1870-?)

Gőzhajók a Dunán

olaj, fa
26,5 x 36 cm
j.b.l.: Bálint Árpád 1921
Kikiáltási ár: 48 000 Ft (154 EUR*, 167 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%