Gyarmathy Tihamér: Hommage á gótika

151

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Hommage á gótika

Technika: olaj, papír
Méret: 29,5 x 23,5 cm
j.j.l.: G 63
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (667 EUR*, 734 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%