574

Szabados Jenő (1911-1942)

Gyermekek a harmónium mellett, 1938

Technika: olaj, kasírozott vászon
Méret: 37,5 x 48 cm,
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%