Zórád Géza (1896-1959)

Gyermekek az udvaron

Technika: olaj, vászon
Méret: 49,5 x 70 cm
j.b.l.: Zórád Géza 1919

Ár: 98 000 Ft (272 EUR*, 300 USD*)