607

Takách Béla (Gyönygyöshalászi) (1874-1947)

Gyömrő - Kócziánpuszta

Technika: akvarell, papír
Méret: 38 x 29 cm
j.b.l.: Gy. Takách B. 1932 VIII. 13
Kikiáltási ár: 50 000 Ft (161 EUR*, 174 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%