503

Diósy Antal (1895-1977)

Gyömrői ház

Technika: akvarell, papír
Méret: 26,5 x 36,5 cm
j.j.l.: Diósy Antal 1935
Kikiáltási ár: 45 000 Ft (145 EUR*, 156 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 59 000 Ft (190 EUR*, 205 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00