Diósy Antal (1895-1977)

Gyömrői ház

Technika: akvarell, papír
Méret: 26,5 x 36,5 cm
j.j.l.: Diósy Antal 1935

Ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)