41

Perlmutter Izsák (1866-1932)

Gyönyörködő modell

Olaj, vászon, 50 x 48 cm, j.j.f.: Perlmutter
Kikiáltási ár: 460 000 Ft (1 478 EUR*, 1 600 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%