151

Győry Dezső (1908-1979)

Nyári eső Györöknél

Technika: akvarell, papír
Méret: 30 x 40 cm
j.j.l.:Győry D. 1960
Kikiáltási ár: 38 000 Ft (122 EUR*, 132 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00