246

Győri Márton (1979)

Színek - formák

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.h.: Győri Márton 2004
Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00