89

Lossonczy Tamás (1904-2009)

Gyorsulás

olaj, vászon, 55 x 30 cm, j.j.l.: Lossonczy Tamás
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00