190

Gyügyei Nagy Zsigmond (1872-1932)

Éva

Technika: olaj,j vászon
Méret: 50 x 34 cm
j.b.l.: Nagy Zs
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00