58

Gyügyei Nagy Zsigmond (1872-1932)

Naplemente

Technika: olaj, karton
Méret: 23,5 x 32,5 cm
j.b.l.: S. de Nagy
HUF 200 000 — 300 000
EUR 556 — 833
USD 612 — 917

Kikiáltási ár: 90 000 Ft (250 EUR*, 275 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%