39

Gyügyei Nagy Zsigmond (1872-1932)

Tossa

Technika: olaj, falemez
Méret: 33 x 41 cm
j.b.l.: S. de Nagy: Tossa
HUF 250 000 — 300 000
EUR 694 — 833
USD 765 — 917

Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2022.08.13. 16:00