177

Winter, Hans (1853-1944)

Gyümölcsárus leány

Technika: olaj, vászon
Méret: 53 x 42 cm
j.j.l.: Hans Winter
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%