382

Schönberger Armand (1885-1974)

Gyümölcscsendélet

olaj, karton, 49 x 37 c m, j.b.l.: Schönberger
Kikiáltási ár: 550 000 Ft (1 767 EUR*, 1 913 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%