101

Gerzson Pál (1931-2008)

Gyümölcsös csendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 55,5 x 80 cm
j.j.l.: Gerzson
HUF 250 000 — 300 000
EUR 803 — 964
USD 869 — 1 043

Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%