235

Vörös Géza (1897-1957)

Háború

litográfia, papír, 19 x 15 cm, j.j.l.: Vörös
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%