Gross Bettelheim Jolán: Hadiüzem

190

Gross Bettelheim Jolán (1900-1972)

Hadiüzem

litográfia, papír,43 x 32 cm, j.j.l.: Gross Bettelheim reprodukálva Gross Bettelheim Jolán retrospektív kiállítási katalógus, 1988, 44. kép, Gross Bettelheim Jolán válogatott Grafikái Vörösváry Ákos gyűjteményéből, 1987, 23. oldal, Vincent Vigra: Eyes of the Nation, Alfred A. Knopf New York, 1997, 305 oldal
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft (6 427 EUR*, 6 955 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%