89

Bojtor Károly (1933-1999)

Hajnal a rezervátumban

Technika: rézkarc, papír
Méret: 16 x 26,5 cm
j.j.l.: Bojtor K.
Kikiáltási ár: 11 000 Ft (35 EUR*, 38 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 14 000 Ft (45 EUR*, 49 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.04.25. 20:00