Idrányi Tibor (1896-1979)

Hajnali vitorlázók

Technika: olaj, vászon
Méret: 135 x 90 cm
j.b.l.: Idrányi T

Ár: 365 000 Ft (1 014 EUR*, 1 116 USD*)