318

Nagy Dániel Ferenc (1888-1964)

Hajóállomás az Erzsébet hídnál, 1933

Technika: olaj, karton
Méret: 18,5 x 24 cm
j.b.l.: Nagy Dániel F. 933 22.
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%