Garay Ákos: Hajtóvadászat képpár

287

Garay Ákos (1866-1952)

Hajtóvadászat képpár

Technika: tus, akvarell, papír
Méret: 30 x 43 cm
j.j.l.: Garay
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%