273

Kovács Lehel (1974)

Halacska

Technika: olaj, vászon
Méret: 30 x 20 cm
j.k.l.: K. Lehel 2018
HUF 180 000 — 220 000
EUR 578 — 707
USD 626 — 765

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%