32

Barát József (1940)

Halak

Technika: olaj, papír
Méret: 25 x 34 cm
j.b.l.: Barát József 1965
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%