240

Barát József (1940)

Halak

Technika: olaj, papír
Méret: 25 x 34 cm
j.b.l.: Barát József 1965
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (141 EUR*, 153 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 57 000 Ft (183 EUR*, 198 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00