205

Benedek György (1934)

Halas Csendélet

Technika: olaj, farost
Méret: 51 x 81 cm
j.j.l.: Benedek
Kikiáltási ár: 60 000 Ft (193 EUR*, 209 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%