Kishonthy Jenő: Halas csendélet

166

Kishonthy Jenő (1935)

Halas csendélet

olaj, vászon, 50 x 70 cm, j.j.l.: Kishonthy 77
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%