237

Balogh Jenő (1915-2000)

Halas csendélet korsóval

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 50 cm
j.b.l.: Balogh Jenő
HUF 90 000 — 110 000
EUR 250 — 306
USD 275 — 336

Kikiáltási ár: 60 000 Ft (167 EUR*, 183 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%