Farkas György (1911-1995)

Halász

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 70 cm
j.j.l.: Farkas György
Hátoldalán Műcsarnok kiállítási etikett

Ár: 210 000 Ft (675 EUR*, 730 USD*)