86

Komáromi Katz Endre (1880-1969)

Halászkunyhó

Technika: olaj, karton
Méret: 33 x 43,5 cm
j.j.l.: Komáromi Katz
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%