187

Tibor Ernő (1885-1945)

Halászok a parton

Technika: olaj, karton
Méret: 48 x 69 cm
j.b.l.: Tibor Ernő
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00