179

Glatter Ármin (1861-1933)

Halászok a vízen

Technika: olaj, vászon
Méret: 48 x 48 cm
j.j.l.: Glatter Á
Kikiáltási ár: 100 000 Ft (321 EUR*, 348 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2020.08.15. 18:00