Góra Orsolya (1975)

Hallgatom az idő múlását (Szabadság híd 2022)

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 100 cm
j.h.: Góra 2022
Kikiáltási ár: 650 000 Ft (1 724 EUR*, 1 879 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%