6050

Várkonyi György

Hamis ragyogás (2005)

Technika: rézkarc, sablonnyomás, papír
Méret: 28 x 24 cm
j.j.l.: V. 14. V. Gy. 2005
  • Nyertes licit: 10 000 Ft