6050

Várkonyi György

Hamis ragyogás (2005)

Technika: rézkarc, sablonnyomás, papír
Méret: 28 x 24 cm
j.j.l.: V. 14. V. Gy. 2005
Kikiáltási ár: 10 000 Ft (32 EUR*, 35 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 10 000 Ft