110

Hanaui ezüst lábas kínáló

Méret: 508 g, 6 x 29 cm
jelzett: Hanau 1888-1956 között használt fémjel, Karl Schönlin & Schöne gyártójel (34)
Kikiáltási ár: 140 000 Ft (450 EUR*, 487 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%