578

Szabó Dorottya (1975)

Harisnyák I.

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 100 cm
jelezve hátoldalon
HUF 700 000 — 800 000
EUR 1 944 — 2 222
USD 2 141 — 2 446

Kikiáltási ár: 520 000 Ft (1 444 EUR*, 1 590 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%