68

Czene Béla (1911-1999)

Aratók

Technika: olaj, falemez
Méret: 100 x 80 cm
j.b.l.: ifj. Czene Béla 1942
hátul: Országos Magyar Szépművészeti Múzeum kiállítási törzskönyvi lap, Nemzeti Szalon művészeti egyesület törzskönyvi lap
Kikiáltási ár: 480 000 Ft (1 542 EUR*, 1 669 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%