222

Kovács Lehel (1974)

Hármashatárhegy

Technika: olaj, vászon
Méret: 90x100 cm
j.b.l.: K. Lehel 2016
HUF 460 000 — 560 000
EUR 1 478 — 1 799
USD 1 600 — 1 947

Kikiáltási ár: 360 000 Ft (1 157 EUR*, 1 252 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%