Szüle Péter (1886-1944)

Harmonikás

Technika: olaj, vászon
Méret: 80 x 60 cm
j.b.l.: Szüle
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (333 EUR*, 367 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00