HÁROM KIRÁLYFI, HÁROM KIRÁLYLÁNY - JÓTÉKONYSÁGI ONLINE AUKCIÓ

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Továbbítjuk a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalom által kiküldött hírlevelet és egyben mi is Áldott Ünnepeket Kívánunk Önöknek!

Íme a levél:

„Kedves Barátaink!

Örömmel tájékoztatunk mindenkit, hogy a Háromkirályfi Jótékonysági aukciót meghosszabbítottuk 2021. január 3-ig.
Itt megtekinthetők a még elérhető megvásárolható műtárgyak:
https://pinteraukcioshaz.hu/haromkiralyfi-jotekonysagi-aukcio

A Pintér Galériával szervezett aukcióval kapcsolatban további fontos hír, hogy nem számolnak fel semmilyen százalékos díjat (se 20, se 25%-ot!),
mivel jótékonysági aukciót szerveztünk.

Ezúton is köszönjük mindenkinek az egész évi támogatást, együttműködést!

Ezzel a lapozható képeslappal Kívánunk Áldott Békés Karácsonyi Ünnepeket!
> hangot is érdemes bekapcsolni :)

Üdvözlettel!
Skrabski Fruzsi és Vigh Józsi”

Galériánk nyitvatartása az ünnepek alatt, illetve január 4-től a következőképpen alakul:
hétfő (28.), kedd (29.), szerda (30.): 10-18h
Januárt 4-től: hétfőtől szombatig 10-től 15 óráig

HÁROMKIRÁLYFI - JÓTÉKONYSÁGI ONLINE AUKCIÓ
Tóth Angelika: Cake (akril, vászon, 90 x 90 cm, j.j.l.: Tóth Angelika 2020)
Kikiáltási ár: 1 100 000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery